Katarína

Bittalová

Position

Partner

Contact

Katarína je partnerkou spoločnosti od roku 2012. Má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti personálneho poradenstva na lokálnej aj medzinárodnej úrovni. Riadila realizáciu mnohých projektov v oblasti Executive Search pre pozície top manažérov a špecialistov, pre klientov z rôznych segmentov, ako Utility, Výroba, Technológie, Financie, Retail a Logistika a iné. Má tiež skúsenosti s interim HR manažmentom na strane klienta.

Katarína získala titul MBA na City University Bellevue, USA a ukončila CIPD program, úroveň 7 – Stretgické riadenie HR. Je certifikovanou konzultantkou osobnostných testov Hogan a vedie programy Career transition poradenstva a Assessment centier. Vedie Industry Practice Group v rámci celej skupiny Arthur Hunt.

Recent Job Offers

Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať v oblasti ďalšieho kariérneho rozvoja s našou spoločnosťou. Zaslaním Vášho životopisu využívate príležitosť oboznámiť nás s Vašimi profesionálnymi skúsenosťami a znalosťami. V prípade vhodného projektu v budúcnosti, Vás budeme s radosťou kontaktovať.


Pred odoslaním správy, prosím, prečítajte si a potvrďte Súhlas so spracúvaním osobných údajov.